Kendall Jenner ja Victoria’s Secret Fashion Show -mallit Jet Off to Paris: Katso heidän “Grams

No, jengi on täällä! Eräs maailman kauneimmista naisista ajoittui Pariisin sunnuntaihin valmistautuakseen 2016 Victoria’s Secret Fashion Showiin. Lähes kaikki tämän vuoden Victoria’s Secret Angels nousivat yksityisillä suihkilla, joka oli pukeutunut vaaleanpunaisiin T-paitoihin ja farkkuihin – mutta ei ennen kuin puristettiin useampaan kuvaan.

Veteraani VS-mallit Kendall Jenner, Bella Hadid, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Martha Hunt ja Joan Smalls (Gigi oli jo Pariisissa) olivat joukko malleja valmiina ottamaan kiitotien vuotuista näyttelyä, joka ilmestyy 5. joulukuuta.

“Olen niin innoissani Pariisista”, Aldridge kertoi Tyylissä aikaisemmin tässä kuussa. “Se on niin hauskaa menossa ryhmänä, koska olemme kaikki ystäviä ja me kaikki pysymme samassa hotellissa ja aiheuttavat vaikeuksia käytävillä ja vain on niin hauskaa, että se tuntuu leiriltä.”

VIDEO: 10 Unohtumaton ilme vuoden 2015 Victoria’s Secret Fashion Show -tapahtumasta

 

Selaa alaspäin nähdäksesi kuinka hauskaa Enkelit ovat jo saaneet ja saaliit näyttelyn, kun se ilmestyy 5. joulukuuta kello 10.00. ET CBS: ssä.

����✈️������ @ lilyaldridge tulossa ya #VSfashionshow

Valokuva lähettänyt Martha Hunt (@marthahunt)

Purkaminen Pariisissa #vsfs @victoriassecret @joansmalls @lilyaldridge @bellahadid @kendalljenner

Kuva, jonka kirjoitti Russell James (@russelljames)

Buddy-järjestelmä ��������

Kuva, jonka Bella Hadid (@bellahadid) on kirjoittanut

Rakasta näitä tyttöjä niin paljon! Sexiest kone koskaan! @victoriassecret #vsfashionshow # vsfs2016 # vsfsparis16

Kuva Lähettäjä Sara Sampaio (@sarasampaio)

olemme poissa!

Kendallin (@kendalljenner) lähettämä valokuva

PEACE OUT AMERICA OLE PARIS !!!!!!!! @victoriassecret @jeromeduran @romeestrijd #vsfashionshow # VSFS2016 ������

Kuva, jonka Taylor Hill (@taylor_hill) on kirjoittanut

Omg! Olen niin ylpeä ���� @victoriassecret #VSFashionshow ✈️

Kuva, jonka Cindy Bruna (@cindybruna) on kirjoittanut

kultainen lippu pariksi !!! ✨ @victoriassecret # VSFS2016

Kuva, jonka lähettäjä lana (@alannaarrington) on

Se on tapahtumassa!!!! ������ #vsfashionshow ������

Kuva, jonka Dilone (@_dilone) on kirjoittanut

TEHDÄÄN TÄMÄ! @josephineskriver #vsfashionshow

Jasmine Tookes (@jastookes): n lähettämä valokuva

RELATED: Katso Lily Aldridge Yritä hänen Victoria’s Secret 2016 Angel Wings ensimmäistä kertaa

Poiskytkentä …. ��✈ Seuraava stop # Parisi # vsfsparis16 ����

Kuva, jonka kirjoitti Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

# vsfashionshow16 ������������������������✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️ �� @victoriassecret

Kuva Lähettäjä Stella! (@ stellamaxwell) päällä

Bonsoir Pariisi �������� # vsfashionshow2016 #wemadeit #soexcited #thinkpink

Kuva, jonka kirjoitti Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

reunion�� @ liuwenlw @ hesui923 @ jujujuxiaowen @victoriassecret # vsfs2016 # vsfsparis2016 #victoriasecrets #VSFashionShow

Ming Xi: n (@ mingxi11) kuva lähetetty

Nähdään pian Pariisissa! #VSFashionShow ✈️����

Kuva Lähettäjä devon windsor (@devwindsor) on

olemme saapuneet �� #Vsfashionshow

Valokuva lähettäjä Josephine Skriver (@josephineskriver)

��������������������������������

Kuva, jonka on lähettänyt Adriana Lima (@ adrianalima)

��������

Videon lähettänyt Adriana Lima (@adrianalima)

Kyytiin @ victoriassecretin lentomatkalla Pariisiin! Valmis lentämään kuin enkeli! ✈️ ���� #VSFashionShow # VSFS2016 #TeamMariaBorges

Kuva, jonka Maria Borges (@iammariaborges) on kirjoittanut

Teemme joitakin asioita, jotain, mitä et voi yhdistää ���� @victoriassecret #vsfashionshow #cbs

Kuva Lähettäjä Leomie Anderson (@leomieanderson)

Yay olemme täällä! @cindybruna @leomieanderson @_dilone @iammariaborges #vsfashionshow

Video, jonka on lähettänyt John David Pfeiffer (@johndavidpfeiffer)

Pyörät ylös ✈️ #vsfashionshow ����✌��️��

Video, jonka on lähettänyt John David Pfeiffer (@johndavidpfeiffer)

Enkelit lähtevät PARISiin! # VSFS2016 ❤️������❤️

Kuva, jonka lähettäjä elsa hosk (@hoskelsa) on

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map